על הישוב רמות

 רמות

מושב רמות הוא מושב עובדים המשתייך לתנועת המושבים המושב נמצא בדרום רמת הגולן (מזרח הכנרת) . משמעות שמו של המושב סמלי, לציון מיקומו על כתף טופוגרפית בגובה של 200 מ' מעל לכנרת ברמת הגולן.

ראשיתו של היישוב רמות בהיאחזות נח"ל שהוקמה ב- 1969 בכפר החרב סקופיה, שהוא מקומו של מושב גבעת יואב. בשנת 1973 עבר היישוב למקומו הנוכחי.
מספר התושבים כ- 450. למושב שטח של 10,000 דונם במורדות הגולן ובבקעת בית צידה.
חברי המושב עסקו במשך השנים בחקלאות שענפיה העיקריים הם: רפת, מטעי בננות ומנגו וכן עדר בקר.

בשנים האחרונות גדל והתפתח ענף התיירות במושב בצורה משמעותית, ונכון להיום ממוקם מושב רמות בראש ענף תיירות הצימרים בארץ.

במושב צימרים רבים אשר נבנו במשקים, סביב הצימרים נפתחו מסעדות ובתי קפה, אתרי ספא, טיולים ממיגוון סוגים: ג'יפים, אופניים, טרקטורונים ...היוצאים למסלולי טיול שונים סביב המושב, לכל אזור רמת הגולן אל אזור שפך הירדן והכנרת, אזור הבטחה, טיולים שהם חגיגה של מים, נופים מרהיבים, פריחה מדהימה בחורף, כאשר את האוויר ממלאות שלל ציפורים במגוון שריקות וציוצים, חוויה רב חושית מדהימה.

בנוסף משופע המושב בענפים נוספים הנותנים שרותים לנופשים בצימרים כמו ארוחות בוקר, הפתעות לאוהבים, טיפולי ספא, משלוחים ועוד...

הבאים לנפוש ברמות יכולים לבלות את כל חופשתם במושב.
חופשה ברמות מתאימה לזוגות רומנטיים וגם למשפחות עם ילדים במיגוון גילאים, ברמות תמצאו מענה לכל סוג של חופשה בה תחפצו.

שמם של הצימרים ברמות יצא למרחוק, המגוון הרחב של הצימרים, בשילוב הנוף המהמם, שפע של אטרקציות ומסעדות בישוב מעניק לו עדיפות על ישובים רבים אחרים באזור. מושב רמות מציע לנופשים בו שלווה ורוגע, לצד פעילות תוססת , כל עונה מציעה לנופש שפע חוויות אופייניות לה , בחורף תוכלו להנות ממרבדי פריחה עוצרי נשימה, נופי המים המרהיבים של הגולן בשיא תפארתם, בקיץ, תוכלו להנות מטבילה בכנרת, וממזג האויר הקריר של הגולן בערב.
רמות היינו נקודת תצפית מקסימה אל נופה של הכנרת
רמות המקום הנכון להתנתק מטרדות היום יום ולחוות חופש אמיתי.